فراموشی رمز عبور
درباره سایت جوان بلاگ

چرا جوان بلاگ راه اندازي شد ؟
تصميم بر آن شد تا سيستم وبلاگ نويسي متفاوت و پيشرفته تر از ديگر سيستم ها براي وبلاگ نويسان راه اندازي شود . پس يك تيم جوان كار خود را با هدف پيشرفت زبان فارسي در دنياي سايبر آغاز كرد كه موفق شد نتايج كار به بار بنشيند .

چه تكنولوژي استفاده شد تا جوان بلاگ راه اندازي شود ؟
هدف جوان بلاگ ميزباني وبلاگهايي با حجم بالاست كه اين امر تنها با سرعت بالا محقق مي شود.در برنامه نويسي جوان بلاگ از زبان PHP و بانكهاي اطلاعاتي MYSQL و معماری چند لایه (n-tier) استفاده شده است كه مناسب با حال كاربران ايراني است.

در آمد هزینه های جوان بلاگ از كجا تامين ميشود؟
همان طور که میدانید هزینه سرويس هاي وبلاگ نويسي همچون جوان بلاگ بسیار بالا است . ما هزینه این سایت را از طریق حامیان و تبلیغات تامين مي كنيم.

جوان بلاگ تا چه حد پاسخگوست ؟
جوان بلاگ  به پشتیبانی بسیار اهمیت می دهد و هیچ وقت کاربران خود را تنها نمی گذارد . تیم پشتیبانی جوان بلاگ بسیار فعال هستند و می توان گفت که تا همین لحظه بيش از 90 درصد پیام های ارسال شده و ایمیل های ارسال شده پاسخ داده شده است . بخش پشتیبانی تمام سعی خود را می کند تا جواب سوال کاربر را برایش بنویسد ! در بعضی موارد گزارش شده است که جواب سوال کاربری از طریق نظرات وبلاگش داده شده است ! و این احترام گذاشتن جوان بلاگ به کاربران خود را نشان می دهد .

مدیریت و سیاستهاي جوان بلاگ چيست ؟
براي مدير جوان بلاگ هدف مهم حفظ اطلاعات شخصي كاربران و عدم قراردادن آن در دسترسي افراد حقيقي وحقوقي است؛ اين امر تا كنون انجام گرديده وبا مشكلي روبرو نبوده است و تمام كاربران جوان بلاگ مطمئن باشند كه هيچكدام از اطلاعات آنها در اختيار هيچ شخص يا ارگاني قرار نخواهد گرفت.

موفق باشید .
مدیریت سایت جوان بلاگ

تمامی حقوق این سایت متعلق به جوان بلاگ می باشد.